Oferta

Firma nasza „Grupa Due Pensionati” realizuje; oprawę muzyczną i wizualną wesel, bali, „osiemnastek”, urodzin czy spotkań po latach. Dysponuje dobrej klasy nagłośnieniem i ponad tysiącem różnych tytułów do wyboru. Lista utworów jest na bieżąco uzupełniana zgodnie z zapotrzebowaniem odbiorców oraz wraz z pojawianiem się nowych przebojów.

Gustownie dobrana muzyka na weselu to podstawa udanej zabawy. Znalezienie zespołu muzycznego czy DJ, którzy zaprezentują wymarzoną muzykę, to wcale nie jest takie łatwe zadanie, a każda z tych możliwości ma swoje wady i zalety. Dzięki nam dowiecie się, jakich pułapek unikać szukając idealnego DJ na Wasze przyjęcie weselne.
Do niedawna DJ na weselu był uznawany za oś nie do pomyślenia zwykła ekstrawagancja. Szczególnie trudno było przekonać starsze pokolenie gości , że tak jak w przypadku kilkuosobowego zespołu muzycznego DJ jest nie tylko odtwórcą muzyki, ale także organizatorem i animatorem weselnej zabawy.

Plusy
Zasadniczą zaletą w przypadku organizacji wesela przy pomocy NAS jest niewątpliwie cena, nawet dwu- lub trzykrotnie niższa od kosztu zatrudnienia kapeli weselnej.
Płytoteka NASZA obejmuje; kilka tysięcy utworów, dzięki temu łatwo jest nam wybrać utwory, które będą idealnie spełniały oczekiwania Wasze i Waszych gości. Dużym plusem jest to, że każda piosenka jest wykonywana w znanej i lubianej przez wszystkich aranżacji. W przypadku zespołu muzycznego nie wszyscy mogą docenić głos śpiewającego lub próbę nowego wykonania ulubionej piosenki.

Tylko z umową
Nie warto decydować się na zespół czy Dj, który nie chce podpisać umowy, nawet jeśli jest polecany przez znajomych lub rodzinę. Taka umowa pozwoli obu stronom na dokładne określenie zakresu odpowiedzialności i ustalenie wszystkich szczegółów.
Jest to nie tylko gwarancja rezerwacji wybranego terminu. Podpisując umowę z Nami macie gwarancję, iż w wyniku zdarzeń losowych typu choroba lub wypadek jesteśmy zobowiązani do zapewnienia ciągłości obsługi muzycznej imprezy. Dzięki temu będziecie mogli spać spokojnie, bez obaw, że w ostatniej chwili zostaniecie na weselu bez muzyki.

Ustalenia przed ślubem
Aby mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, zalecamy i wymagamy o Was kontaktu na około miesiąc przed samym weselem. Jest to czas na ustalenie charakteru podkładu muzycznego jak i detali w postaci zabaw czy konkursów.
Na początku dobrze jest określić, jaki jest styl całej imprezy i przedział wiekowy jej uczestników. Dzięki temu; będziemy mogli dobrać przeboje, które poderwą do tańca zarówno młodszych jak i nieco starszych gości weselnych. Na Waszą prośbę i sugestie może też wybrać jeden gatunek muzyki np. biesiadną, regionalną, dyskotekową, jednak zabawa w tym samym stylu może szybko znudzić i warto pomyśleć o miłej odmianie.
Dobrze jest też ustalić, czy i jaka muzyka będzie odtwarzana podczas przerw na posiłki, a także jakich piosenek; w ogóle nie życzycie sobie na weselu.
Kolejne ustalenia to oczywiście wybór podkładu muzycznego w trakcie ważnych momentów wesela, czyli powitania Pary Młodej i gości, pierwszego tańca, podziękowania rodzicom, oczepin.
Warto też wcześniej umówić się co do ilości i rodzaju planowanych zabaw i konkursów.
Jesteśmy także otwarci na zorganizowanie listy przebojów lubianych przez gości.